مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به منظور جراحی زیبایی دستگاه تناسلی خانم ها انجام می گیرد . عوامل متعددی مانند داشتن زایمان های طبیعی متعدد ، ژنتیک ، چاقی و یا لاغری می تواند ناحیه تناسلی بانوان را تحت تاثیر قرار دهد . بنابراین جراحی زیبایی لابیاپلاستی می تواند مشکلات به وجود آمده در این ناحیه را برطرف نماید .
لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی واژن به شمار می رود که در این میان به کمک این عمل جراحی می توان تمامی ایرادات ظاهری و داخلی ناحیه واژن را برطرف کرد و همچنین خانم هایی که با افزایش سن و زایمان های طبیعی متعدد ، دچار شلی واژن شده اند با استفاده از جراحی زیبایی لابیاپلاستی می توانند نسبت به تنگ کردن این ناحیه اقدام نمایند و در نتیجه به کوچک کردن لابیاهای بزرگ بپردازند .

یکی از مهمترین جراحی های زیبایی در زنان که می توان به آن اشاره کرد ، واژینوپلاستی و لابیا پلاستی می باشد که با انجام این عمل جراحی نه تنها اعتماد به نفس فرد افزایش پیدا می کند بلکه انگیزه و تمایل فرد برای نزدیکی با شریک جنسی خود بیشتر می شود .
بانوانی که از افتادگی و بزرگی لابیاهای خود رنج می برند با انجام جراحی زیبایی لابیاپلاستی  می توانند از شر افتادگی و بافت های اضافی واژن رهایی پیدا کنند و به ظاهری زیبا از نتیجه عمل جراحی دست پیدا کنند . بنابراین جوان سازی آلت تناسلی در بانوان با انجام جراحی لابیاپلاستی حاصل می شود و در نتیجه بیمار احساس بسیار خوبی نسبت به گذشته پیدا خواهد کرد .

مراقبت-های-بعد-از-لابیاپلاستی
لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به منظور زیباسازی لب های اطراف واژن انجام می شود و امکان انجام آن به طور همزمان با واژینوپلاستی یا به تنهایی وجود دارد . همچنین واژینوپلاستی تاثیر بسیار خوبی در سفت و محکم شدن ناحیه داخلی واژن خواهد داشت ، جراحی لابیاپلاستی ، افتادگی و ظاهر نامناسب دستگاه تناسلی بانوان را برطرف می نماید . بنابراین عمل جراحی لابیاپلاستی شکل ظاهری و اندازه لابیاها را تغییر می دهد و ممکن است که این تغییرات بر روی لب بزرگ یا لب کوچک اندام تناسلی زن اعمال گردد . در این عمل جراحی قرینه سازی ناحیه تناسلی و کوچک کردن آن صورت می گیرد ، بنابراین نتیجه ای مطلوب حاصل خواهد شد .

نکات جراحی زیبایی لابیاپلاستی

قبل از جراحی لابیاپلاستی لازم است که یک سری نکات را در خصوص این عمل جراحی بدانید تا به درستی بتوانید در این مورد تصمیم گیری نمایید . بسیاری از خانم ها بر این باورند که با عمل خود ارضایی ، ناحیه تناسلی تغییر رنگ می دهد و تیره می شود ، اما این باور به طور کامل نادرست می باشد . زیرا تیرگی ناحیه تناسلی هیچ ارتباطی به خود ارضایی ندارد و مورد دوم اینکه اندازه ی لبهای کوچک تناسلی هیچ گونه ارتباطی به میل جنسی فرد نخواهد داشت .
همچنین بسیاری از بانوان از نامتقارن بودن لبهای تناسلی خود رنج می برند و احساس نگرانی می کنند . اما باید بدانید که نامتقارن بودن لبهای تناسلی یک امر بسیار شایع و رایج می باشد .

جراحی لابیاپلاستی به چه دلایلی انجام می شود ؟

  • کاهش تحریک کلیتوریس
  • دلایل بهداشتی
  • ایجاد ظاهر زیبا تر در ناحیه ی تناسلی
  • اصلاح نا متقارنی لبهای واژن
  • درد لبهای تناسلی به دلیل سایش به لباس زیر

اقدامات-بعد-از-جراحی-زیبایی-واژن
لابیاپلاستی بر میل جنسی خانم ها چه تاثیری دارد ؟

با توجه به بیانات جراح زیبایی زنان ، لابیپلاستی هیچ تاثیری بر میل جنسی خانم ها نخواهد داشت و علاوه بر این ، میل جنسی خانم ها با عمل جراحی لابیاپلاستی کاهش پیدا نمی کند .

افزایش میل جنسی پس از جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی باعث کشیدگی بافت های واژن می شود و در حقیقت این امر موجب جمع شدن بافت درونی واژن می گردد
و به طور قطعی نمی توان گفت که لابیاپلاستی باعث افزایش میل جنسی خانم ها می شود .

کاهش میل جنسی بعد از جراحی لابیاپلاستی

بسیاری از خانم ها بر این معتقد هستند که جراحی لابیاپلاستی تاثیر بسیار زیادی در کاهش میل جنسی دارد . برخی تصور می کنند که نقطه ی تحریک کننده در بانوان در قسمت لابیاها بیشتر می باشد و به همین دلیل با عمل جراحی بر روی این قسمت و حذف بافت های اضافی ، میل جنسی در خانم ها کاهش پیدا می کند .
بنابراین برخی از خانم ها با داشتن چنین تصور اشتباهی نمی توانند به یک آلت تناسلی زیبا دست پیدا کنند . بهتر است بدانید که تحریکات جنسی در افراد مختلف متفاوت می باشد و خانم ها در بدن خود نقاط حساس بسیار زیادی دارند که موجب تحریک جنسی وی برای برقراری رابطه جنسی با همسرش می شود .

به طور کلی لابیاهای بزرگ و یا لابیاهای کوچک به یک اندازه ، میل جنسی خانم ها را افزایش می دهند و احتمال این وجود دارد که وجود لابیاهای بزرگ در خانم ها از میل جنسی وی بکاهد . در نتیجه عمل جراحی لابیاپلاستی بر کاهش و یا افزایش میل جنسی خانم ها هیچ تاثیری ندارد اما از طرفی لذت مقاربت را چند برابر افزایش می دهد .
داشتن یک ناحیه تناسلی با ظاهری زیبا علاوه بر اینکه در رابطه زناشویی فرد تاثیر مثبتی دارد ، بر اعتماد به نفس وی نیز افزوده می شود .

مراقبت های پس از عمل لابیاپلاستی

پس از عمل لابیاپلاستی باید مراقبت هایی در نظر گرفته شود تا نتیجه ای مطلوب حاصل شود .
مراقبت های پس از عمل لابیاپلاستی در این قسمت برای شما عزیزان مطرح شده است :
روز عمل با توجه به تجویز پزشک داروهایی جهت تسکین درد به بیمار داده می شود . توصیه می شود که از این داروها جهت تسکین درد استفاده نمایید .

پس از ترخیص حتما یک همراه با خود داشته باشید که تا منزل شما راهنمایی کند .
به مدت 48 ساعت پس از عمل از کمپرس یخ استفاده نمایید .
پس از عمل جراحی توصیه می شود که به مدت یک هفته استراحت نمایید .
به مدت یک تا دو ماه از فعالیت های جنسی و یا ورزش هاس سنگین خودداری نمایید تا بهبودی به طور کامل حاصل شود .

پاسخ

9 + 19 =