سوالات متداول در خصوص جراحی زیبایی واژن

سوالات متداول در خصوص جراحی زیبایی واژن

سوالاتی که بسیاری از افراد با مراجعه به مطب جراح زیبایی زنان در خصوص جراحی زیبایی واژن می پرسند دراین مقاله مطرح شده است .
در این میان ممکن است که بسیاری از خانم ها تصمیم به انجام جراحی زیبایی واژن بگیرند ، اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در انجام این جراحی مردد هستند . در این قسمت اطلاعات و آگاهی های لازم در خصوص جراحی زیبایی واژن را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد .

آیا جراحی زیبایی واژن برای فرد خطرات و عوارضی ایجاد می کند ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت خیر . جراحی زیبایی واژن از جمله جراحی هایی می باشد که هیچ عوارضی برای فرد به وجود نمی آورد . جراحی زیبایی واژن یک روش ایمن و همچنین دارای تاییدیه می باشد .

جوانسازی دستگاه تناسلی به چه صورت انجام می گیرد ؟

جوانسازی دستگاه تناسلی زنان با استفاده از تکنیک های مختلفی انجام می شود که عبارت اند از :
تزریق چربی به ناحیه تناسلی
لابیاپلاستی
لیفت واژن
پرینورافی

    آیا جراحی زیبایی واژن درد در هنگام مقاربت جنسی را از بین می برد ؟

برخی از خانم ها در هنگام رابطه جنسی ، به علت تنگ بودن دهانه ی رحم شان احساس درد دارند و بسیاری از آن ها از این احساس درد رنج می برند . امروزه این مشکل و احساس درد با استفاده از تکنیک های نوین جراحی زیبایی واژن برطرف شده است .

برای انجام جراحی زیبایی واژن چه سنی مناسب تر است ؟

این عمل جراحی برای تمامی سنین انجام می گیرد و هیچ محدودیت سنی ندارد . اما با توجه به نظر و پیشنهادات جراح زیبایی زنان بهترین سن بین 20 تا 60 سالگی می باشد .

آیا می توان با کمک جراحی زیبایی واژن مشکل به ارگاسم نرسیدن را نیز برطرف کرد ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله . با استفاده از جراحی زیبایی واژن ، تمامی مشکلات مربوط به واژن برطرف می شود . همچنین مشکل به ارگاسم نرسیدن افراد با استفاده از جراحی زیبایی پرینورافی برطرف می شود .

ماندگاری جراحی زیبایی واژن تا چه مدت باقی می ماند ؟

ماندگاری جراحی زیبایی واژن بستگی به عوامل متعددی مانند پوزیشن های جنسی ، مقاربت جنسی  دارد . اما بر اساس تحقیقات انجام گرفته شده ماندگاری این عمل جراحی به مدت سه سال باقی می ماند .

پاسخ

پنج × پنج =