رفع تیرگی واژن با لیزر

رفع تیرگی واژن با لیزر

امروزه بیشتر بانوان به زیبایی ظاهری خود اهمیت بسیار زیادی می دهند . همچنین عوامل متعددی باعث تخریب قوام پوست بانوان می شود . عواملی مانند افزایش سن ، علاوه بر اینکه قوام پوست را از بین می برد ، بر روی ناحیه واژن نیز تاثیرگذار می باشد .

با استفاده از برخی از جراحی ها مانند جراحی زیبایی واژن می توان جراحی زیبایی واژن را به حالت اولیه خود بازگرداند .

بنابراین وقتی فرد دچار تغییراتی در ناحیه واژن می شود ، علاوه بر اینکه فرد با مشکلاتی رو به رو می شود در زندگی زناشویی وی نیز تاثیر خواهد داشت و این امر موجب می شود که از رابطه جنسی هیچ لذت جنسی نبرد و اختلالاتی در زندگی او ایجاد شود .

سفید کردن واژن با لیزر

عواملی که موجب تیرگی واژن می شود عبارت اند از : افزایش سن و ژنتیک .

تیرگی واژن باعث کاهش اعتماد به نفس بانوان می شود . امروزه با استفاده از تکنولوژی های جدید راه حل های مختلفی برای برطرف کردن تیرگی واژن در نظر گرفته شده است که می توان به سفید کردن واژن با لیزر اشاره کرد . بنابراین سفید کردن واژن با لیزر یک راه حل قطعی می باشد که نتیجه بسیار خوبی برای فرد ایجاد می کند .

رفع تیرگی واژن با لیزر

جراح زیبایی زنان در برخی مواقع علاوه بر سفید کردن واژن با لیزر ، از دارو نیز استفاده می کند که این امر در سفیدکردن واژن بسیار تاثیر گذار است و ماندگاری بسیار بالایی دارد .

مهمترین عواملی که در تیرگی واژن تاثیر بسیار زیادی دارد عبارت اند از :

  • افزایش سن
  • ساییدگی
  • پوشیدن لباس های تنگ
  • رطوبت
  • تهویه هوا

بنابراین با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ می توان در کوتاهترین مدت زمان ممکن سفید کردن واژن را انجام داد .

لیزر مونالیزا تاچ در سفید کردن واژن موفقیت های بسیار زیادی داشته است . علاوه بر این در جوانسازی واژن نیز موفقیت های بسیار زیادی داشته است . لیزر مونالیزا تاچ علاوه بر اینکه برای جراحی زیبایی واژن استفاده می شود ، برای عمل لابیاپلاستی نیز قابل استفاده می باشد .

علل دیگر تیرگی واژن عبارت اند از :

  • تغییرات هورمونی
  • زایمان
  • عفونت باکتریایی

هزینه رفع تیرگی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

هزینه رفع سیاهی و سفید کردن واژن با لیزر به شرایط و نیازهای خاص هر بیمار بستگی دارد. متخصص هزینه درمان را در جلسه مشاوره اعلام می‌کند .

پاسخ

پنج × چهار =