دانستنی های لابیاپلاستی

هرآنچه که در رابطه با لابیاپلاستی باید بدانید

بسیاری از خانم ها از بزرگی لابیاهای خود رنج می برند و علت آن می تواند به خاطر بارداری ، خودارضایی ، مادرزادی و یا اختلالات هورمونی باشد . لابیاپلاستی بهترین راه درمان این مشکلات می باشد . مدت زمان جراحی لابیاپلاستی به مدت 30 تا 45 دقیقه می باشد . لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی واژن به شمار می رود که طرفداران بسیار زیادی در میان خانم ها پیدا کرده است و این عمل می تواند تحت بی هوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام بگیرد .

بهبودی بعد ازلابیاپلاستی

دوران نقاهت پس از جراحی لابیاپلاستی بسیار کوتاه می باشد و بیمار به مدت سه روز پس از جراحی لابیاپلاستی می تواند فعالیت های روزانه خود را ادامه دهد . اما باید در این مدت برای دریافت بهترین نتیجه از این عمل به تمامی توصیه های جراحشان عمل نمایند .

احساس درد مختصر پس از جراحی لابیاپلاستی امری طبیعی است و با استفاده از داروهای مسکن تجویز شده توسط پزشک این درد قابل تسکین می باشد و می توان آن را کنترل کرد . تورم و کبودی مختصر پس از جراحی لابیاپلاستی کاملا طبیعی است و با گذشت زمان برطرف می شود .

جراحی لابیاپلاستی می تواند همزمان با سایر جراحی های زیبایی مانند واژینوپلاستی و پرینورافی به منظور رفع تیرگی و گشادی واژن انجام بگیرد .

بزرگی لابیاها باعث کاهش میل جنسی و کاهش اعتماد به نفس فرد می شود . برای رفع این مشکل توصیه می شود که جراحی لابیاپلاستی را انجام دهید .

لابیاپلاستی--۲

کاندیدای مناسب جراحی لابیاپلاستی چه کسانی هستند ؟

بیشتر زنان برای جوانسازی ناحیه واژن تمایل به انجام جراحی لابیاپلاستی دارند .

در این قسمت کاندیدای مناسب جراحی لابیاپلاستی مطرح شده است :

خانم هایی که در لابیای آن ها عدم تقارن دیده می شود .

خانم هایی که مشکل انحراف و پخش جریان ادراری دارند .

خانم هایی که در هنگام رابطه جنسی احساس درد دارند .

عوارض عمل لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی در صورتی که توسط یک جراح متخصص و متبحر انجام شود هیچ عارضه ای را به همراه نمی آورد .

یکی از تکنیک های نوین در جراحی لابیاپلاستی استفاده از روش سافرینگ است که جراح زیبایی زنان در این روش از چاقو و لیزر برای کوچک کردن لابیا ها استفاده نمی کند بلکه از یک دستگاه و تکنولوژی خاصی استفاده می شود .

پاسخ

پانزده − چهار =