جوانسازی واژن با تزریق فیلر

تزریق فیلر به واژن

تزریق فیلر به واژن از روش های جوانسازی واژن به شمار می رود . در جوانسازی واژن علاوه بر لیزر مونالیزا ، روش های دیگر جوانسازی واژن کاربرد دارد . در واژن قسمت هایی به نام کریتیکال وجود دارد که از ارزش خاصی برخوردار است و برای جوانتر شدن واژن در بانوانی که دچار دیپرس شده اند می توان از فیلرهای مخصوص استفاده کرد . همچنین از چربی های خود فرد می توان به عنوان فیلر استفاده کرد و به صورت نانوفت به فرد تزریق نمود . همچنین برای جوانسازی واژن می توان از ژل و پلاکت های فعال کمک گرفت . در حقیقت با تزریق فیلر به واژن ، عمل لابیاپلاستی صورت می گیرد .
با استفاده از لابیاپلاستی می توان لابیاهای بزرگ را حذف کرد و همچنین مشکل عدم تقارن در لابیاها را از بین برد .
عمل لابیاپلاستی و تزریق چربی به واژن را می توان در یک جلسه و به طور همزمان انجام داد . همچنین امروزه لابیاپلاستی در بین خانم ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است .

تزریق فیلر به واژن

تزریق چربی به واژن

با داشتن زایمان های متعدد به روش طبیعی و افزایش سن ، اعضای بدن به طور کلی با تغییراتی رو به رو می شوند که ناحیه تناسلی یکی از این قسمت ها می باشد که می توان به آن اشاره کرد . تزریق چربی به واژن برای بانوانی مناسب است که با شل شدن واژن و برهم خوردن شکل ظاهری واژن رو به رو شده اند . جوانسازی واژن به روش های مختلفی وجود دارد که یکی از این روش ها ، تزریق چربی به واژن می باشد . با تزریق چربی به واژن نه تنها مشکلات واژن برطرف می شود بلکه با این تزریق جوانسازی دستگاه تناسلی به ساده ترین شکل ممکن فراهم می شود .

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن یکی دیگر از روش های جوانسازی واژن به شمار می رود که به سه روش صورت می گیرد :

  •  تزریق ژل با مواد پرکننده موقت
  • تزریق ژل با مواد نیمه موقت
  • تزریق ژل با مواد پرکننده دائمی

با پیشرفت تکنولوژی از ژل ها نیز جهت جوانسازی واژن استفاده می شود .

امروزه تزریق ژل به واژن مشکلات بسیاری از بانوان را برطرف کرده است . تزریق ژل به واژن از ماندگاری طولانی مدت برخوردار است و هیچگونه عوارضی ایجاد نمی کند و بدون درد و خونریزی بافت واژن را جوان می کند .

پاسخ

هشت + 9 =