جراحی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی واژن می باشد که در این مقاله اطلاعات و آگاهی های لازم در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد .
بیشتر بانوان از بزرگی لابیاهای خود رنج می برند که با انجام جراحی لابیاپلاستی می توان شکل آن ها را تغییر داد .
این روش موجب افزایش میل جنسی و اعتماد به نفس در خانم ها می شود .
در جراحی لابیاپلاستی ، احساس درد به میزان بسیار کمی در بیمار احساس می شود .
لابیاپلاستی از روش های جراحی زیبایی واژن به شمار می رود و طرفداران بسیار زیادی در بین خانم ها دارد . همچنین این روش در کشورهای اروپا و آمریکا  در میان خانم ها گسترش پیدا کرده است . با انجام جراحی لابیاپلاستی در فرم و سایز لابیاها تغییر ایجاد می شود . در نتیجه لابیاها از تقارن و زیبایی خاصی برخوردار می شوند .

جراحی لابیاپلاستی

کاندیدای مناسب برای جراحی لابیاپلاستی چه افرادی می باشند ؟

این عمل جراحی برای تمامی خانم ها انجام می شود . علاوه بر این افرادی که زایمان های طبیعی متعددی داشته اند ، در لبه های واژنشان عدم تقارن وجود دارد ، افرادی که دارای لابیامینورهای بزرگی هستند ، کاهش پیدا کردن کلیتوریس ، انجام جراحی لابیاپلاستی برای این دسته از افراد گزینه بسیار مناسبی می باشد .

آیا پس از جراحی لابیاپلاستی جای بخیه ها باقی می ماند ؟

جراح زیبایی زنان در عمل لابیاپلاستی ، برش ها را در قسمت داخلی ایجاد می نماید ، بنابراین جای هیچ گونه برش یا زخم بعد از عمل باقی نمی ماند . در صورتی که نیاز به ایجاد بخیه باشد ، جراح از بخیه های نازک به کار می برد .
مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

از برخورد گرما در دستگاه تناسلی جلوگیری شود زیرا گرما سبب تشدید تورم دستگاه تناسلی می شود .
مصرف غذاهای پر چرب و پر نمک نیز سبب تشدید تورم ها می شود در نتیجه باید رژیم غذایی خود را در مدت زمان لابیاپلاستی و پس از آن به رژیم غذایی پرفیبر و بدون غذایی پرچرب و پر نمک تغییر دهید .

دوران نقاهت بعد از جراحی لابیاپلاستی چه قدر می باشد ؟

دوران نقاهت بعد از جراحی لابیاپلاستی در این مقاله برای شما مراجعین عزیز توضیح داده می شود .
یکی از سوالات رایجی که بسیاری از بیماران بعد از جراحی لابیاپلاستی مطرح می کنند در خصوص دوران نقاهت بعد از جراحی لابیاپلاستی است .

 

پاسخ

3 × سه =