جراحی زیبایی دستگاه تناسلی

جراحی زیبایی دستگاه تناسلی

بسیاری از بانوان از گشادی واژن و یا کشیدگی آن رنج می برند . در برخی مواقع فرد علاوه بر گشادی واژن با ریزش ادرار نیز رو به رو می باشد که این مشکلات در صورتی اتفاق می افتد که فرد در حال خندیدن است . بنابراین بهتر است بدانید که این مشکلات با استفاده از تنگ کردن واژن و یا جراحی زیبایی واژن انجام می شود .
جراحی زیبایی دستگاه تناسلی را در این مقاله برای شما بانوان عزیز قرار می دهیم تا اطلاعات و آگاهی های لازم را در این خصوص کسب نمایید .

یکی از عواملی که در بدن تغییرات چشمگیری ایجاد می نماید ، داشتن زایمان های طبیعی متعدد می باشد . این تغییرات ایجاد شده زندگی زناشویی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث می شود در هنگام رابطه جنسی با وجود گشادی واژن هیچ لذتی نبرد .
در چنین وضعیتی اختلافات زناشویی اتفاق می افتد .

جراحی زیبایی دستگاه تناسلی

تمرینات کیگل

این تمرینات سبب تقویت عضلات پایینی لگن خواهد شد و کشیدگی ماهیچه ها در زمان زایمان را می توان کاهش داد ، با انجام این تمرینات می توان ارگاسم را افزایش داد زیرا تقویت ماهیچه ها و سفت کردن ماهیچه ها در رابطه زناشویی تاثیر دارد و سبب تنگ شدن ماهیچه های ورودی واژن می شود .
در صورتی که فرد با گشادی واژن رو به رو شده است با استفاده از تمرینات کیگل نمی توان این مشکل را برطرف کرد . در چنین حالتی لازم است که جراحی زیبایی واژن انجام گرفته شود .

جراحی زیبایی واژن با لیزر

یکی از سوالاتی که متقاضیان با مراجعه به مطب جراح زیبایی زنان مطرح می کنند این است که جوانسازی واژن با لیزر به چه صورت انجام می گیرد و یا اینکه جراحی زیبایی واژن با لیزر چگونه است ، در ادامه این مطلب را به اختصار بیان می کنیم .

لیزر مونالیزا تمامی مشکلات واژن را از بین می برد . مشکلاتی مانند شلی واژن ، آتروفی واژن ، برطرف ساختن تیرگی پوست دستگاه تناسلی .

لیزر مونالیزا بدون هیچ گونه درد و خونریزی ، جوانسازی واژن را انجام می دهد . همچنین یکی از ویژگی های بارز لیزر مونالیزا که می توان به آن اشاره کرد ، بی عارضه بودن این روش می باشد .

کاربردهای لیزر مونالیزا

  •     درمان شلی واژن
  •     جوانسازی واژن
  •     برطرف و رفع نمودن درد زمان آمیزش جنسی
  •     از بین بردن آتروفی واژن
  •     از بین بردن سوزش و خارش واژن
  •     کوچک نمودن لابیاها
  •     روشن سازی دستگاه تناسلی

پاسخ

3 × دو =